2017 őszi versenyeredmények

Kicsit megkésve bár, de röviden álljon itt az őszi versenyszezon utolsó versenyeinek rövid összefoglalója. Tartalmas szezon zárás volt egy tartalmas és eredményes év végén.

1) Szeptember 29. Zalaegerszeg: Ki a leggyorsabb ki a legkitartóbb? WHC Holding KUPA, Sport XXI (U11 és U13) egyéni országos versenye

Putsay Bence fiú távolugrásban 1., míg kislabda hajításban a 2. helyen végzett.

Putsay Bence WHC Holdig Kupa Bajnok, U11 fiú távolugrás

2) Szeptember 30. Kaposvár: Sport XXI DDR regionális csapat pályaverseny U11 és U13-as korosztály

U11-es csapat az 1. helyen, az U13-as csapat a 4. helyen végzett.

U11  I. helyezett csapat tagjai:
Putsay Bence, Kislaki Péter, Marosvölgyi Ádám, Eisen Tamás, Stettner János, Stettner Viktória, Elekes Natália, Hőgye Petra
U13  IV. helyezett csapat tagjai:
Scháll Barnabás, Rácz Mátyás,Fábián Ákos, Udvarácz Zorán, Németh Kitti, Locskai Anna, Erát Dalma, Moldován Csenge, (Brunner Roni)

U11 regionális bajnok csapat

3) Szeptember 30. U16-os 5 nemzet közti válogatott viadal Varasdon (Horvátország):

Skriván BÍbor leány 4×100 m-es váltóval 3. helyen, míg Borhy Anna magasugrásban a 7. helyen végzett életük első korosztályos válogatott versenyén.

A magyar leány válogatott csapat az 1. helyen, a magyar fiú válogatott a 2. helyen zárta a napot, és az összesített magyar válogatott csapat eredmény alapján a magyar csapat nyerte a teljes viadalt.

U16-os leány 4x100m-es váltó bronz Skriván Bíborral

4) Október 7. Budapest: Budapest őszi nyílt országos gyermekversenye

Burján Adri megnyerte az U13-as leány magasugrás és 60m-es síkfutás versenyszámait.

Putsay Bence U11-es fiú magasugrás 1. hely, fiú 300m 3. hely.

Putsay Bence U11 fiú magasugrás gyermek bajnoka

Burján Adri U13 leány magasugrás gyermek bajnoka

5) Október 18. Dombóvár – 35 gyerek és egy gyönyörű őszi délután 🙂
 A PSN Zrt. U11 és U13-as atléta csapatai (2-2 csapat minden korosztályban) 2017.10.18-án  du. a MASZ Sport XXI versenysorozat keretében Dombóváron versenyeztek a mezei futás Dél-Dunántúl Régió őszi fordulóján. Szép környezetben, szép időben, ragyogó verseny rendezés mellett, mindenki kifutotta magát. A dombóváriak verhetetlenek ) (megérdemelten), a pécsi „A” csapatok a kicsiknél és a nagyoknál is az 5. helyen végeztek, és a „B” csapatok is szépen helyt álltak az erős mezőnyben, 7. ill. 8. helyen végeztek.