Sport XXI-es sikerek Szekszárdon

A mai napon (2017.06.01.) Szekszárdon került megrendezésre a Sport XXI pályaverseny tavaszi fordulója, ahol a Dél-Dunántúli Régió (DDR) U11 és U13-as csapatai mérték össze erejüket, gyorsaságukat, ügyességüket, kitartásukat.

A mai versenynapon a PSN Zrt. 1-1 8 fős csapattal képviseltette magát az U11-es és az U13-as korcsoportokban, ezen kívül további 4 U13-as korcsoportba tartozó kis sportolónk a Zamárdi csapatával közösen vett részt a versenyen.

Mindkét korosztály csapatai nagy küzdelmet tudhatnak maguk mögött, aminek meg is lett az eredménye szépen csillogó érmek formájában. Az U13-as csapat az 1. helyen zárta a mai versenynapot, míg az U11-es korosztály csapata 2. helyen végzett a népes mezőnyben. A PSN-Zamárdi vegy csapat szintén jól teljesített, és végül a 7. helyen zárták a versenyt az U13-asok közt.

U13-as csapat tagjai: Burján Adrienn, Locskai Anna, Kardos Gergő, Rácz Mátyás, Erát Dalma, Moldován Csenge , Udvarácz Zorán, Sháll Barnabás

U13-as csapat

U11-es csapat tagjai: Hőgye Petra, Elekes Natália, Kislaki Péter, Putsay Bence, Marosvölgyi Ádám, Baksa Miló, Kanizsai Bence, Kanizsai Balázs

U11-es csapat

A Pécs-Zamárdi U13-as vegyes csapat tagjai: Arató Borbála, Szalai Hanna, Blum Zsanett, Németh Kitti

A gyermek sportolók felkészítői: Béliné Fekete Viktória és Kárpátiné Kövesi Enikő.